Tak Harley už má i svou knajpu

I offroaďáci potřebují voraz...

Tak Harley už má i svou knajpu

Příspěvekod Master » úte, 30 říj 2007 18:15

Obrázek

Toto je v nově otevřeném centru na Náměstí republiky...
R.I.P.
MUTOAUTO by John
Master
Offroad bůh

Příspěvekod bosna » úte, 30 říj 2007 18:23

A že se Tomáš nepochlubil. :lol:
Buď cestu najdu,nebo si udělám vlastní.
tel.603259690
bosna
Offroad bůh

Příspěvekod Master » úte, 30 říj 2007 18:37

on byl vždycky takový tajnůstkář
R.I.P.
MUTOAUTO by John
Master
Offroad bůh

Příspěvekod Romik » úte, 30 říj 2007 21:02

Dooooooooobrýýýýýýýýýýýýý ! Jednou se tam vopijem a proberem ty 35 - ky ............ :P :D
STK na M1, N1, O1 a O2 , T a OT, dovozy a hlavně OFFY ............
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod harley » úte, 30 říj 2007 21:11

To bude tóčo,Romíku! :lol:

Je milé,jak na mě myslíte ale knajpa je to kamaráda ,kterej jí má už několik let ale byla původně v Dlouhý ulici.Popravdě ani nevím,jestli jí přestěhoval a nebo udělal pobočku.Posílal mi pozvánku na otvíračku ale neměli sme hlídání,tak jsem byl rodinej.
Má tam výbornou kuchyni! :P

Já už bych hospodu nechtěl ani za nic! Čtyři roky rokovej klub a pak ještě bikers bar na Libeňáku. :roll: Dejte mi pokoj! :)
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod Vejr » úte, 30 říj 2007 22:22

no bejvala harleyářská knajpa ve Vršovicích, někde pod Moskevskou, mám pocit že se jí říkalo Old Jack. Už jsem tam pár let nebyl, byl to dost dobrej zapadák
Do or die !
Když do pekla tak na pořádným koni !
Yamaha XTZ 750 Supertenere
Vejr
Offroad bůh

Příspěvekod Master » úte, 30 říj 2007 22:33

Vejr píše:no bejvala harleyářská knajpa ve Vršovicích, někde pod Moskevskou, mám pocit že se jí říkalo Old Jack. Už jsem tam pár let nebyl, byl to dost dobrej zapadák

Modřá ústřice :)

No tady to vypadá že nevaří...
A ceny asi taky nebudou moc lidový, ale v tomhle obchodáku asi v žádnym krámu :D
R.I.P.
MUTOAUTO by John
Master
Offroad bůh

Příspěvekod PetrF » úte, 30 říj 2007 23:04

harley píše:To bude tóčo,Romíku! :lol:

Je milé,jak na mě myslíte ale knajpa je to kamaráda ,kterej jí má už několik let ale byla původně v Dlouhý ulici.Popravdě ani nevím,jestli jí přestěhoval a nebo udělal pobočku.Posílal mi pozvánku na otvíračku ale neměli sme hlídání,tak jsem byl rodinej.

Já už bych hospodu nechtěl ani za nic! Čtyři roky rokovej klub a pak ještě bikers bar na Libeňáku. :roll: Dejte mi pokoj! :)

Tome ty jsi jenom provozoval Rockovej club nebo i posloucháš Rockovou muziku??
Prodej,servis a dovoz náhradních dílů a doplňků z US,prodej 100% uzávěrek a vše kolem Jeepů.

www.us-car-service.cz
www.jeepshop.cz
PetrF
Offroad maniac

Příspěvekod biker » stř, 31 říj 2007 01:40

ten bikers bar (alebo harley bar?) co o nom bolo pisane kedysi v casopise easyrider...
tam kde sa schadzali tie vase ceske celebrity... to bolo Harley tvoje? :)
ex:1988 JEEP CHEROKEE XJ 4.0 242 AMC, LIMITED, automat AW4, SelecTrac NV242,AC,LPG,2.5" ProComp lift kit,31"MT Wisentta,K&N,Alan 78
biker
Spolujezdec

Příspěvekod PeteDog » stř, 31 říj 2007 09:57

harley píše:To bude tóčo,Romíku! :lol:

Si mel dat vedet, bych ho pohlidal, ale koralky bych mu zabavil :D
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Adieu folks
PeteDog
Offroad maniac

Příspěvekod harley » stř, 31 říj 2007 10:05

ne,já neměl Harley bar,to má kamarád.nevím kdo se tam schází ale motorkáři ne.To už tak bejvá v čechách :roll: .Já tam jdu tak dvakrát do roka na jídlo a nebo na mikulášskou besídku s mlaďasem,

Ve Vršovicích byl Old Jak ale už tam dlouho není. Byl to dobrej pajzl ale fungovalo to.

Začátkem devadesátejch sme s pár kamarádama znovuotevřeli Futurum na Smíchově. Pak sme jeden po druhým odešli,zůstalo to pak jen jednomu a i ten to pak pustil.Teď je s toho pěkně udělanej rokáč. My tehdá byly druhý po Rock Cafe po revoluci.Vzhled a styl odpovídal době :roll: :) Tam jsem přišel k motorkám.A kvůli nim jsem to tam i zabalil. Krom jinýho. Každej den se popotahovat s feťákama a vožralejma mi fakt nebaví.
Na libeňáku,když sme otevřeli první Pro Perform,tak jsme v patře budovy udělali hospodu. Né vyloženě motorkářskou ale jelikož byla dole prodejna a servis ,výborný parkování pro moto a terasa,kde na motorky bylo vidět,tak se to tak bralo ale primární to nebylo.Když už začala dobře fungovat,tak nás vypláchly povodně. My teda hospodu přepronajali,neměly sme čas táhnout motorky a ještě hospodu.A já k tomu nemám vůbec vztah.
Jelikož nemáme rádi buzíky a bar "Modrá ústřice" byl symbol teplejch kožeňáků,který jsou ještě komický,tak i hospoda dostala tohle jméno.Taková recese,Blue Oyster,kam teplý nesměli! :lol:

Já se dřív muzice věnoval víc,Petře.teda né že bych nějakej diskofil ale vždycky mě dobrá muzika zajímala ale spíš na poslech a vědět co od koho je. Ve Futuru jsme všichni dělali všechno.Střídali sme se jako vyhazovači,na baru a i jako D.Js. ´
Já sice vyrostl začátkem osmdesátejch na DuranDuran a podobnejch novoromatikách ale pak jsem i přitvrdil a přes ZZTop,AC/DC a podobný bigbíty až po Iron Maiden,Acept, Metalica apod.Sem spíš na klasiku s kytarama .Takový ty odnože Trash,Death atd. nemusím. Mám rád,když rozumím slovům. :lol:

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod PeteDog » stř, 31 říj 2007 10:21

Az budu mit klubik, tak tak taky teply nepustim, ale nevim, jak to jako zjistim :oops: Asi bude jednodussi klubik nemit :roll:
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Adieu folks
PeteDog
Offroad maniac

Příspěvekod PetrF » stř, 31 říj 2007 15:21

harley píše:Já se dřív muzice věnoval víc,Petře.teda né že bych nějakej diskofil ale vždycky mě dobrá muzika zajímala ale spíš na poslech a vědět co od koho je. Ve Futuru jsme všichni dělali všechno.Střídali sme se jako vyhazovači,na baru a i jako D.Js. ´
Já sice vyrostl začátkem osmdesátejch na DuranDuran a podobnejch novoromatikách ale pak jsem i přitvrdil a přes ZZTop,AC/DC a podobný bigbíty až po Iron Maiden,Acept, Metalica apod.Sem spíš na klasiku s kytarama .Takový ty odnože Trash,Death atd. nemusím. Mám rád,když rozumím slovům.

To je přesně ono moje krevní skupina a taky jsem vyrůstal na AC DC a ostatní za komančů jsem poslouchal zakázanou Hells Bells. :D Nekdy zajedu a zavzpomínáme. :lol:
Prodej,servis a dovoz náhradních dílů a doplňků z US,prodej 100% uzávěrek a vše kolem Jeepů.

www.us-car-service.cz
www.jeepshop.cz
PetrF
Offroad maniac

Příspěvekod Tomi » stř, 31 říj 2007 19:22

harley píše:Mám rád,když rozumím slovům. :lol:

:o :P :palecnahoru

Konečně spřízněná duše :o

Teď sem v práci v kanclu sám, tak si můžu pouštět ZZTop po libosti 8) 8)
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod harley » stř, 31 říj 2007 20:54

Zase tak anglicky neumím takže nemusím rozumět textu ale musím slyšet slova. Né takový to chrčení do mikrofónu při těch extrémních odnožích metalu. :lol:
Myslím,že to Hard Rock vystihuje. :wink:

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Další

Zpět na Nevážně